צוות ההנהלה

תעשיות פולימרים אשקלון

יורם מנדלבוים | אשקלון פולימרים

יורם מנדלבוים​

מנכ"ל ובעלים

מנכ"ל ובעלי החברה, אשר הקים בשנת 1987 את מפעל תעשיות פולימרים אשקלון בע"מ באזור התעשייה הדרומי של אשקלון. יורם מנדלבוים הוא דור שלישי בענף המזרונים, נכד לצבי מנדלבוים שעסק בשיווק מוצרי ספוג עוד בשנים הראשונות לקום המדינה. כיום מעסיק המפעל שבבעלותו כ- 120 עובדים ומשתרע על שטח של כ- 12,600 מ"ר.

שי מנדלבוים | אשקלון פולימרים

שי מנדלבוים

מנהל שיווק ודיגיטל

מנהל מערך השיווק והפרסום של החברה, בעל תואר ראשון במנהל עסקים. דור רביעי בענף המזרונים. במסגרת תפקידו אחראי על הנגשת המידע השיווקי של החברה ללקוחות עסקיים ופרטיים. שי מנהל את חנות המפעל ודוגל במתן שירות אישי גם ללקוחות פרטיים.

צוות ההנהלה, תעשיות פולימרים אשקלון בע"מ | מפעל לייצור ספוג

אבי לוי

קשרי לקוחות

אבי עובד באשקלון פולימרים משנת 1991 והנו חלק מהותי בצוות ההנהלה עוד משנותיה הראשונות של החברה. במסגרת תפקידו אחראי על ניהול הקשרים עם לקוחות המפעל בנושאים פיננסים וניהול הזמנות.

אברהם מלמד פולימרים אשקלון בעמ

אברהם (ממה) מלמד​

מנהל מכירות

מנהל המכירות של החברה משנת 2002, ובעל ניסיון של 40 שנה בתחום שיווק מוצרי פוליאוריתן מוקצף (ספוג). במסגרת תפקידו אחראי אברהם מלמד על זיהוי והובלת שינויים, מגמות וחידושים בתחום השינה והריהוט.
אבישי תמיר פולימרים אשקלון בעמ

אבישי תמיר

כימאי ראשי

הכימאי הראשי של החברה, אחראי על מו"פ ותהליכי הייצור הכימיים. לאבישי תמיר תואר שני בהנדסה תהליכית מאוניברסיטת בן גוריון, והינו מומחה בתחום הייצור בתעשייה הפטרוכימית.


אודי שמילוביץ אשקלון פולימרים

אודי שמילוביץ'

מנהל מחלקת ייצור

מנהל את מחלקות הייצור בחברה, החוליות השונות של שרשרת האספקה, מחסני החברה ומחלקת התפ"י. עובד בחברה משנת 1996 ומכיר היטב את קהל הלקוחות, הצרכים המיוחדים והמוצרים הייחודיים של כל לקוח, אחראי על כך שכל הזמנה תבוצע במקצועיות ותגיע לייעדה בדיוק בזמן.