מזרונים למוסדות – איכות גבוהה במחיר משתלם במיוחד

בין אם מדובר בבית אבות, פנימייה, בית הארחה, צימר או כל מוסד אחר – ברור שיש צורך להעניק מענה מצוין למי שישן במקום. לשם כך יש למצוא את האיזון שבין מזרוני איכות המגיעים מיצרן מוכר ומוערך, בין מזרונים המתאימים לצרכי המקום ומאפייני השוהים בו, ובין מסגרת התקציב של המוסד. תעשיות פולימרים אשקלון מעניקה פתרון אידיאלי לצרכים אלו ועושה זאת מזה שנים רבות מול קשת רחבה של לקוחות מוסדיים- והכל מזרנים בהתאמה אישית.

מזרונים טובים – חלק בלתי נפרד מהאיכות והשירות במקום
כידוע, אנשים מבלים כשליש מהיממה בשינה כך שמזרון טוב, בריא ואיכותי הוא חלק אינטגראלי מהשירות שמספק המוסד לשוהים בו. כך לדוגמא, מזרונים איכותיים בבתי אבות תורמים באופן משמעותי לבריאותם ורווחתם של השוהים, מזרונים לבתי חולים מונעים כאבי גב ושלד, ומזרונים מצוינים בצימרים ובבתי הארחה משפרים את שביעות הרצון של הלקוחות. אכן, מזרון בריא המותאם לצרכי והעדפות השינה משפיע באופן מכריע על איכות החיים, על ההרגשה האישית, על התפקוד ביומיום ועל מגוון היבטים בריאותיים.

בדיוק מסיבה זו בחרו בנו לאורך השנים לקוחות מוסדיים רבים כספק המזרונים שלהם, ביניהם בתי חולים ומשרד הבריאות, פנימיות, צה"ל ושב"ס, משרדי ממשלה וגורמים בענף התיירות. כבר יותר מחמישים שנה אנו מייצרים מזרונים העומדים בתווי תקן מחמירים, מוצעים בדרגות קושי שונות ואף ניתנים להכנה על פי דרישה לפי צרכי המוסד. לקוחותינו יודעים היטב כי מדובר במזרונים מעולים המיוצרים תחת בקרת איכות גבוהה וממיטב חומרי הגלם, בין אם מדובר במזרוני ספוג, סנדוויץ', אנטי בקטריאליים ועוד

גם איכות גבוהה וגם במסגרת התקציב
במפעלנו מקפידים הקפדה יתרה על הפקת מוצרים מושלמים, החל בתהליך הייצור עצמו, דרך בד הציפוי והרוכסן שאנו תופרים ועד לגימור ללא פשרות. יחד עם זאת, אנו גם ערים לכך שלקוחותינו המוסדיים פועלים במסגרות תקציב נתונות. לכן אנו מציעים את המזרונים במחירים נוחים במיוחד ונמוכים משמעותית מרכישה דרך חנויות ורשתות, בזכות קנייה ישירה מהיצרן וחיסכון בפערי התיווך. הצוות המקצועי שלנו גם מכיר היטב את צרכיהם של לקוחות מוסדיים ואת אילוצי הזמנים שלהם, ופועל במלוא המרץ על מנת לספק את ההזמנה במהירות באמצעות צי המשאיות שלנו – לכל נקודה בישראל.

לפרטים נוספים ולשיחה עם נציגנו, כולל ביצוע הזמנות בהתאמה אישית, מוזמנים לפנות אלינו דרך טופס יצירת הקשר באתר, להגיע לחנות או להתקשר: 03-6811180

מאמרים נוספים

שלום

נשמח לעזור לכם

כתבו לנו!

דילוג לתוכן